
Труборіз Ножиці для Пластикових Труб 42мм з Гумовими Накладками
403,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32373
+380 (93) 111-28-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труборіз призначений для різання труб діаметром до 42 мм.


Труборіз відмінно справляється з ПВХ, поліпропіленом, поліетиленом та іншими матеріалами, які застосовуються для виготовлення пластикових труб.
Цей інструмент також можна застосовувати для згину труби під будь-яким градусом. Труборіз виконаний у формі ножиць, для зручності прогумовані ручки.
Характеристики:
Довжина: 210 мм
Діаметр труб: до 42 мм
ALLOID Building tools - це високоякісний металорізальний і слюсарно-столярний інструмент, виготовлений на національних і європейських заводах у відповідності з технічними вимогами ГОСТ, ТУ, DIN.
Якість інструменту по достоїнству оцінили такі підприємства: "Українська залізниця", "Центренерго", "Укрпошта" та багато інших.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна товщина стінки труби | 10 мм |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 5 мм |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Труборіз Ножиці для пластикових труб 42 мм із гумовими накладками Alloid. | Труборіз Ножиці для пластикових труб 42 мм із гумовими накладками Alloid. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403,70 ₴
- Спосіб упаковки: Труборіз Ножиці для пластикових труб 42мм з гумовими накладками Alloid.
