Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота підхоплення | 200 мм |
| Висота підйому | 600 мм |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 439 ₴



