-8%

Домкрат Ромб 1,5 Тонны Высота подъема 390 мм Автомобильный Ромбический Винтовой
606 ₴
557,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1608
+380 (93) 111-28-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 1.5 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 390 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2,7 кг |
| Тип домкрата | механічний (ромб) |
| Домкрат Ромб 1.5 тонни Висота підіймання 390 мм Автомобільний Ромбічний Гвинтовий | Домкрат Ромб 1.5 тонни Висота підіймання 390 мм Автомобільний Ромбічний Гвинтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557,52 ₴
- Спосіб упаковки: Власна упаковка





