Ланцюги на колеса 16 мм R14-18 Протиковзання (2 шт) KB390 4WD
Для Позашляховика
Підходять на такі розміри колеса:
- 215x14
- 750x14
- 670x15
- 195x16
- 600x16
- 640x16
- 8.00x16.5
- 215/75x14
- 195/75x16
- 215/70x15
- 215/70x16

- Всі елементи виготовлені з міцної сталі
- Універсальність – ланцюги регулюються під розмір колеса
- Легке та надійне кріплення
- Суттєво збільшують зчеплювальні властивості коліс

Рекомендації з застосування:
- Для легкових авто та позашляховиків – на ведучу пару або на всі колеса
- Для вантажної автотехніки або автобусів зі спареними задніми колесами - на ведучу пару
Не рекомендовано використовувати для довгої їзди по асфальту, а також по бездоріжжю на високій швидкості. Рекомендована швидкість пересування з ланцюгами – 40 км/г. Для збереження цілісності та подовження строку служби рекомендуємо знімати ланцюги одразу після подолання складних ділянок при виїзді на асфальтовану дорогу. Дотримуватись інструкції з використання, де міститься вся необхідна інформація.

Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ390
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид устройства | Цепи |
| Применение для | Внедорожников |
| Радиус колес для установки | 13-18" |
| Тип препятствий | Песок, Глина, Грязь, Снег, Лед, Земля, Преодоление подъемов |
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| Материал устройства | Металл |
| Максимально допустимая ширина колеса | 215 мм |
| В комплект входит | Перчатки, Инструкция, Сумка для хранения, 2 цепи |
| Состояние | Новое |
| Максимальный радиус колес для установки | 18 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 14 " |
| Цепи на колеса 16 мм R14-16 Для Внедорожника KB390 4WD 2 шт. | |
| Цепи на колеса 16 мм R14-16 Для Внедорожника KB390 4WD 2 шт. | Цепи на колеса 16 мм R14-16 Для Внедорожника KB390 4WD 2 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 2 707,70 ₴
- Способ упаковки: KB390/4WD 40






