
Мотоаккумулятор Мото аккумулятор для мотоцикла мопеда скутера Merlion 7.0Ah (114*71*131)
744,60 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MC-YTX7L-BS
Мотоаккумулятор Мото аккумулятор Merlion 12V 7.0Ah (114*71*131)
Акумулятор AGM це герметична свинцево-кислотна батарея з високим струмом холодного пуску і низьким рівнем саморозряду.
Унікальні технологічні рішення, гідні експлуатаційні показники створені для мототехніки за технологією AGM (Absorbent Glass Mat).

Технічні характеристики:
Напруга: 12 В
Кількість елементів: 6
Номінальна ємність: 7 A / ч при 10 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
Номінальний зарядний струм: 0.7 A
Пусковий струм: 70А
Час зарядки: 15 ~ 18 годин
Особливості:
- Необслуговуваний
- Габаритні розміри Д*Ш*В, мм:114*71*131
- Ємність батареї: 7 А/г
- Розташування контактів: збоку.
- Полярність: Зліва: - Справа: +
- Максимальний кут нахилу для установки: 25
Мотоаккумулятор Мото аккумулятор Merlion 7.0Ah (114*71*131)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Пусковой ток | 70 А |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип мототехники | Мопед, Снегоход, Мотоцикл, Квадроцикл, Мотобуксировщик, Скутер, Мотороллер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 131 мм |
| Длина | 114 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мото аккумулятор | Мото аккумулятор |
| Мотоаккумулятор | Мотоаккумулятор |
| Мотоаккумулятор Мото аккумулятор для мотоцикла | Мотоаккумулятор Мото аккумулятор для мотоцикла |
| Мотоаккумулятор Мото аккумулятор для мотоцикла Merlion 7.0Ah (114*71*131) | Мотоаккумулятор Мото аккумулятор для мотоцикла Merlion 7.0Ah (114*71*131) |
- Цена: 744,60 ₴

