
Трансформаторний зарядний пристрій PULSO: ефективність та переваги
Трансформаторний зарядний пристрій використовує принцип роботи трансформатора для перетворення змінного струму в постійний.
Цей тип зарядного пристрою є популярним на ринку завдяки своїм ключовим перевагам: висока надійність, простота конструкції та доступна вартість, що включає низькі витрати на обслуговування та ремонт.
Трансформаторні зарядні пристрої підходять для різних типів автомобільних акумуляторів, забезпечуючи ефективне та безпечне заряджання.
Чи підходить ця модель до Вашого акумулятора?


Панель управління
Конструкція моделі BC-15160 передбачає перемикач напруги, яку Ви встановлюєте перед початком зарядки відповідно до характеристик Вашого акумулятора. Також, за допомоги амперметру Ви можете визначити початковий рівень заряду АКБ та стежити за процесом.


Зарядное устройство аАккумулятора 6-12V 12A 9-160AHR авто автомобиля PULSO
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pulso |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Материал корпуса | АБС-пластик, Пластик, Термопластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 12 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Наличие амперметра | True |
| Наличие вольтметра | True |
| Ручка для переноса | True |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт. |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Дополнительные функции | Защита от переполюсовки, Защита от перезаряда, Защита от перегрева, Защита от перепадов напряжения |
| Индикатор заряда элементов питания | True |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 6-12V |
| Max ток | 12 А |
| Емкость аккумулятора | 9-160 AHR |
| Вид | Трансформаторное зарядное устройство |
- Цена: 1 519,10 ₴





