Ключ трубний "газовий" 1-1/2"
- Торгова марка: Alloid
- Матеріал: хром-ванадієва сталь
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 6 місяців
- Пакування: коробка
- Тип: трубный газовый
- Квадрат: 1 и 1/2"
- Максимальна ширина захвату 38 мм
- Довжина 400 мм
- Кількість предметів: 1 предмет

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alloid |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Тип ключа | газовый ключ |
| Максимальная ширина захвата | 38 мм |
| Длина инструмента | 400 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 1,5" |
| Тип | трубный газовый |
| Ключ трубный "газовый" 1-1/2" Захват 38 мм Alloid. | |
| Ключ трубный "газовый" 1-1/2" Захват 38 мм Alloid. | Ключ трубный "газовый" 1-1/2" Захват 38 мм Alloid. |
Информация для заказа
- Цена: 393,40 ₴




