
Ключ разводной 200 мм, max 25mm Alloid
194,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: КР-115200
+380 (93) 111-28-88
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ розвідний 200 мм, max 25mm Alloid.

Тип: Розвідний
Діаметр: 8"
Довжина: 200 мм
Використовується для монтажних робіт. Виконаний з хром ванадієвої сталі. Оснащений обгумованою рукояткою з маслостійким покриттям.
Зробіть свій вибір!
Купіть товар будь-яким зручним для Вас способом, натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер із Вами зв'яжеться.
Залишилися питання?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alloid |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Максимальная ширина захвата | 25 мм |
| Длина инструмента | 200 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 8" |
| Тип | разводной |
| Ключ розвідний 8" Alloid (КР-115200) | |
| Ключ розвідний 8" Alloid (КР-115200) | Ключ розвідний 8" Alloid (КР-115200) |
Информация для заказа
- Цена: 194,60 ₴
- Способ упаковки: Ключ розвідний 8" Alloid (КР-115200)








