Браслеты на Колеса R13-15
Цепи Противоскольжения 4шт. MODEL 3 NLE-26
Тип авто: Легковий автомобіль
Матеріал ланцюга: оцинкована сталь
Застосовність:
175R13; 185R13; 195/60R13; P205/60R13; P215/60R13; P195/65R13; P185/70R13; P195/70R13; P185/75R13; P195/75R13; P175/80R13; P185/80R13;
P205/55R14;P195/60R14; P185/85R365; P195/65R14; P175/70R14; P185/70R14;
P220/45R15; P195/50R15; P205/50R15; P185/60R15; P185/65R15; P185/65R390; P175/70R15
Комплектація: 4 ланки на одне колесо
• Підходять для всіх видів легкових автомобілів
• Виготовлені з оцинкованої сталі
• Збільшують прохідність на засніжених дорогах і грунтових , покритих брудом
• Покращують керованість і зменшують гальмівний шлях на складних ділянках дороги
• Спеціальна конструкція дозволяє встановити ланцюг в умовах перебування автомобіля в снігу
• Зручний і швидкий монтаж і демонтаж



Сделайте свой выбор!
Приобретите товар любым удобным для Вас способом, нажав кнопку купить или оставьте свой номер телефона и наш менеджер с Вами свяжется.
Остались вопросы?
MODEL 3 NLE-26

| Основные | |
|---|---|
| Вид устройства | Браслеты |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Радиус колес для установки | 13-15" |
| Тип препятствий | Глина, Грязь, Снег, Лед, Земля, Преодоление подъемов |
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| Материал устройства | Металл |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Максимально допустимая ширина колеса | 220 мм |
| В комплект входит | Перчатки, Инструкция, Сумка для хранения, 4 браслета |
| Состояние | Новое |
| Максимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 13 " |
| Ланцюги на колеса MODEL 3 розмір NLE-26 4 шт (в пластиковому боксі) (MODEL 3 NLE-26) | |
| Ланцюги на колеса MODEL 3 розмір NLE-26 4 шт (в пластиковому боксі) (MODEL 3 NLE-26) | Ланцюги на колеса MODEL 3 розмір NLE-26 4 шт (в пластиковому боксі) (MODEL 3 NLE-26) |
- Цена: 1 395,90 ₴
- Способ упаковки: Ланцюги на колеса MODEL 3 розмір NLE-26 4 шт (в пластиковому боксі) (MODEL 3 NLE-26)









