Браслеты на Колеса R13-15
Цепи Противоскольжения 4шт. MODEL 3 NLE-22
Тип авто: Легковий автомобіль
Матеріал ланцюга: оцинкована сталь
Застосовність:
| 175/80R13 | 155R15 |
| 174R14 | 165R15 |
|
195/55R14 |
185/55R15 |
| 175/75R14 | 195/55R15 |
| 185/75R1 | 185/60R15 |
| 175/70R14 | 195/60R15 |
| 165/80R15 | 155/80R15 |
| 165/70R15 | 185/65R15 |
| 175/75R15 | 175/70R15 |
Комплектація: 4 ланки на одне колесо
• Підходять для всіх видів легкових автомобілів
• Виготовлені з оцинкованої сталі
• Збільшують прохідність на засніжених дорогах і грунтових , покритих брудом
• Покращують керованість і зменшують гальмівний шлях на складних ділянках дороги
• Спеціальна конструкція дозволяє встановити ланцюг в умовах перебування автомобіля в снігу
• Зручний і швидкий монтаж і демонтаж



Сделайте свой выбор!
Приобретите товар любым удобным для Вас способом, нажав кнопку купить или оставьте свой номер телефона и наш менеджер с Вами свяжется.
Остались вопросы?
MODEL 3 NLE-22

| Основные | |
|---|---|
| Вид устройства | Браслеты |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Радиус колес для установки | 13-15" |
| Тип препятствий | Песок, Глина, Грязь, Снег, Лед, Земля, Преодоление подъемов |
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| Материал устройства | Металл |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Максимально допустимая ширина колеса | 195 мм |
| В комплект входит | Перчатки, Инструкция, Сумка для хранения, 4 браслета |
| Состояние | Новое |
| Максимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 13 " |
| Ланцюги на колеса MODEL 3 розмір NLE-22 4 шт (в пластиковому боксі) (MODEL 3 NLE-22) | |
| Ланцюги на колеса MODEL 3 розмір NLE-22 4 шт (в пластиковому боксі) (MODEL 3 NLE-22) | Ланцюги на колеса MODEL 3 розмір NLE-22 4 шт (в пластиковому боксі) (MODEL 3 NLE-22) |
- Цена: 1 406,90 ₴









